1

O MNIE

Nazywam się Krzysztof Wowkonowicz, jestem poszukiwaczem prawdy, a moje życie staram się tak prowadzić, aby było zgodne ze Słowem Bożym. Nie należę do żadnej religii, lecz staram się być naśladowcą Chrystusa i wypełniać wolę Boga.

 

Kiedyś byłem innym człowiekiem, któremu przyświecały inne wartości w życiu, mimo iż zawsze miałem gdzieś chęć pomocy innym i poczucie niesprawiedliwości w życiu codziennym, to nie angażowałem się wystarczająco w pomoc innym. Gdy przyszedł bardzo ciężki okres w moim życiu i wydawało się, że nie ma wyjścia (trudna sytuacja rodzinna i znikome środki do życia), wtedy Bóg postanowił mnie wyrwać.

Poznałem prawdę o świecie, ale przede wszystkim o sobie, narodzenie się na nowo spowodowało zerwanie ze starym “Ja”. Pogoń za tym światem i jego dobrami przestała mnie interesować, czytając Biblię zrozumiałem co jest istotą bycia tu na ziemi – przestrzeganie Prawa jakie dał na Bóg i pomoc naszemu bliźniemu poprzez dobre uczynki!

 

Życie ma być skromne i w pokorze, dużo nie potrzebuję, ale mam na wychowaniu dzieci i odpowiedzialność za nie, by niczego co ważne im nie zabrakło. Tak też staram się czynić.

 

Chcę pomagać innym bo to ważne, i jest wiele radości w tym jak można pomóc, a tym większa radość jak widać poprawę i powrót do zdrowia. Nie pieniądze, kariera czy sława, lecz czynione dobro daje prawdziwe spełnianie.

 

Odkrywając prawdę o tym świecie zaczęło do mnie docierać, jak bardzo jesteśmy oszukiwani na każdym kroku między innymi jeśli chodzi o nasze zdrowie i to co spożywamy na co dzień. Masa trucizn, chemii, metali ciężkich, sterydów, szczepionek czy antybiotyków to nasza codzienność. Zacząłem się interesować rożnymi formami zapobiegania choćby w części temu procesowi trucia nas. Zacząłem od ziół i poprzez rożnego rodzaju metody trafiłem właśnie na urządzenie do wodorowania Pana Andrzeja Małka. Okazało się, że metoda ta ma rewelacyjne działanie i jest znana od dawna w innych krajach, szczególnie w Japonii.

W taki właśnie sposób powstał projekt:

 

PROSTA DROGA DO ZDROWIA

Serdecznie Zapraszam 🙂 

Z Bogiem

Krzysztof Wowkonowicz